Páči sa Vám produkty značky Wolfcraft? Uvažujete o ich zaradenie do sortimentu? Radi Vás podporíme, aby Vaše obchodné výsledky boli také, aké očakávate. Pripravili sme pre Vás celý rad možností, ako predaj značky Wolfcraft efektívne podporiť.


Predajné stojany

Efektívne prezentácie produktov napomáha ich predajom. Radi navrhneme sortimentnú skladbu s ohľadom na priania Vašich zákazníkov a s prihliadnutím k maximálnemu využitiu predajnej plochy.

Základné stojany:

1. Biely EURO regál

rozmery: šírka 100 cm, výška 220 cm, hĺbka 47 cm

2. Drôtený – Stojan Compact

rozmery: šírka 78 cm, výška 188 cm, hĺbka 55 cm

3. Drevený stojan na sortiment jednoručných svoriek a príslušenstvo

4. Stojan na prezentáciu sortimentu montáže dverných zárubní

5. Karusel na pokladňu – otočný stojan


Reklamné plachty a samolepky

Označenie predajne logom wolfcraft, prípadne vonkajšie plachtou vrátane zapracovanie Vášho loga alebo kontaktných údajov. Dajte zákazníkom vedieť, že u Vás zoženú kvalitné náradie a príslušenstvo.


Prezentačné a školiace teamy

Organizujete pre svojich zákazníkov prezentačné akcie alebo dni otvorených dverí?

Zavolajte nám, príde naše prezentačné partia a vybraný sortiment zákazníkom predvedie. Zákazníci sa dozvie o novinkách aj stáliciach sortimentu wolfcraft s odborným komentárom.


Produktové letáky a katalógy

Pripravíme Vám tlačové podklady pre leták, prípadne pre katalóg, ktorý bude zostavený z vybraných produktov wolfcraft pod hlavičkou Vášho obchodu. Či už v klasickej tlačenej podobe alebo vo formáte pdf ako príloha emailu sa dostanú informácie efektívne k zákazníkovi.


Partnerský eshop – podpora predaja na eshope

Ak uvažujete o spustenie eshopu, obráťte sa na nás. Postavíme Vám eshop napojený na náš sortiment, ktorý Dotan plne k dispozícii a môžete rozšíriť o ďalšie značky z Vášho sortimentu. Ak už eshop prevádzkujete, pripravíme Vám dáta k hromadnému plnenie a aktualizáciu sortimentu wolfcraft presne podľa požiadaviek Vášho systému.


Testovacie box – POŽIČOVŇA

Ponúkame pre Vašich zákazníkov z radov remeselníkov možnosť vyskúšania našich produktov. Zapožičiame Vám na predajňu testovací box, ktorý môžete poskytnúť na dohodnutú dobu svojmu zákazníkovi a ukázať mu v praxi, koľko s pomôckami od wolfcraft ušetrí času a peňazí.