DOPRAVA A PLATBA – rýchly prehľad:

Koľko u nás zaplatíte za dopravu vybraného tovaru?

1. preprava GLS 6.99 EUR
2. vyzdvihnutie na odberných miestach Uloženka.cz 3.99 EUR

3. vyzdvihnutie na odberných miestach DPD Parcel 3.99 EUR
4. Preprava krehkého a ťažkého tovaru 20 EUR

Parametre zásielok pre osobný odber
Maximálna hmotnosť a rozmery jednotlivých zásielok sú určené veľkosťou úložných boxov a ich nosnosťou na vydejnom mieste.

Nad tieto rozmery nie je možné realizovať objednávku cez osobný odber

* Maximálna hmotnosť zásielky = 15 kg
* Maximálne rozmery zásielky = 80 x 60 x 42 cm

Ako môžete za tovar zaplatiť?

1. dobierkou vodičovi prepravnej spoločnosti (GLS, Toptrans)
2. bankovým prevodom
3. v hotovosti na Uložence.cz
4. platobnou kartou na našej vzorkovej predajni

Přerpava nadrozmerných a krehkých zásielok je konzultovaná so zákazníkom a riadi sa podmienkami uvedenými v samostatnom odseku nižšie. *

1) MOŽNOSTI ZAPLATENIE ZA TOVAR NA WOLFCRAFTSK.SK

Pre ešte pohodlnejšie nákup na WOLFCRAFTSK.SK sme pre Vás pripravili niekoľko spôsobov, ako je možné zaplatiť za vybraný tovar. Zvoľte si ten, ktorý Vám najviac vyhovuje.

a) platba bankovým prevodom
Platbu za tovar je možné vykonať tiež pred dodaním na bankový účet prevádzkovateľa internetového obchodu WOLFCRAFTSK.SK

Číslo účtu: IBAN: SK09 8330 0000 0026 0111 3616 , 2601113616/8330 (Fio Banka., a.s, Bratislava) ako variabilný symbol uvádzajte číslo objednávky alebo variabilný symbol na faktúre.

b) platba na dobierku
Najčastejšie využívanou formou platby je platba na dobierku. Po skontrolovaní zásielky zaplatíte v hotovosti vodičovi prepravnej firmy, ktorá Vám tovar doručí.

 

Tovar pri prevzatí skontrolujte. Ak zistíte mechanické poškodenie obalu výrobku, ste povinnní skontrolovať stav tovaru av prípade poškodenia tovaru vyhotoviť s vodičom záznam o poškodení. Všetku zodpovednosť za poškodenie tovaru počas prepravy od predávajúceho ku kupujúcemu nesie prepravca a posielanej tovar je poistený. Na základe vyhotoveného záznamu o poškodení Vám bude po uzavretí škodovej udalosti s dopravcom poskytnutá primeraná zľava z ceny tovaru, alebo dodaný nový výrobok. Podpísaním prepravného listu kupujúcim pri prevzatí tovaru od prepravcu súhlasíte s jeho prevzatím a potvrdzuje, že tovar dorazil nepoškodený vinou dopravy. Na následné nároky spôsobené vinou dopravy nemožno brať zreteľ a budú zamietnuté.

Prevádzkovateľ internetového obchodu WOLFCRAFTSK.SK si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch navýšiť cenu dopravy vzhľadom na povahu tovaru (hmotnosť, rozmery). Táto skutočnosť však bude s predstihom konzultuje so zákazníkom.